Wasze propozycje do listy.

Zawsze aktualnie notowania listy DMC.
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Najbardziej nie fair, było to, że wybrał najspokojniejszy numer. Nie poleciał ani "The Third" czy "Soledad" z nowej płyty Boratto. Nie dał ani Skrillexa, ani Belteka, ani Guya J, ani BeatauCue, ani Bertolliniego. Nie zagrał niczego dynamiczego z propozycji, tylko najspokojniejszy numer, dając do zrozumienia, że właśnie tylko takie utwory proponujemy. To jest bez wątpienia najbardziej podłe w tym co zrobił.

GusGus też poleciał tylko raz, jako nowość, wtedy gdy listę prowadził Dawid. Maciek ani razu nie zagrał tego utworu, chociaż pnął się w góre. Za to arminki, tieściaki i inne buraki leciały niezależnie od tego czy awansowały czy spadały. To i tak cud, że "Over" jest na liście sześć tygodni. Najprawdopodobniej dni tego utworu zostały już policzone. Takie są statystyki granych utworów i nie ma w tym ani drobiny kłamstwa. Gra co chce, to nie jest lista słuchaczy DMC, al elista Maćka Wowka i czas najwyższy z tym sie pogodzić. Po piątkowym wydaniu, ja się pogodziłem i czekam już tylko do 700. Zapisałem się na tpo forum gdy była 500 i odejdę po 700. Nie widzę tu miejscaq dla siebie, a chętnych, którzy szukają czegoś innego zapraszam do kliknięcia ikonki pod moim awatarem, a dokładnie pod lokalizacją.
Awatar użytkownika
SlaveNoise
Posty: 130
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:22
Lokalizacja: Wrocław/Wyszonowice

Nawet na esce puszczają dupstepy,też robie rząd po 700... Nie ma sensu wystawiać tu jakichkolwiek propozycji.Desper Twoja wstawka na pewno się przyjmie bo jest znaczek Armady hi hi;)

Ostatni raz :

The First Principle: Play It Fucking Loud!
michael
Posty: 52
Rejestracja: 12 gru 2010, o 10:59
Lokalizacja: Wrocław

listy nie słuchałem 2 miechy (prawie) przeglądam właśnie Wasze propozycje i naprawdę jestem zdziwiony, że chociaż połowa nie znalazła się na liście... smutne, ale prawdziwe :( ja zacząłem słuchać listy od 188 notowania, a skończę na 700... ponad 10 lat :(

Też zapomniałem dodać coś od siebie:
Mord Fustang - Lick The Rainbow

Napewno lepsze od hitów z seven ;)
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2011, o 20:33 przez michael, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Listy toja zaczłąem słuchac od 1997 roku, ale napewno nie od pierwszego notowania (chociaż może, aż tak dalej pamięcią nie sięgam, wiem tylko, że już zima tego roku listy słuchałem). Kiedyś to była lista, dzisiaj, nie wiem jak to nazwać.

Co do dubstepów, to już przechodzą komercyjną ewolucje. Dzisiaj nawet Britney ma, jak nie utwory, to remiksy w tym stylu :) Już w krótce i na liście też się pojawi, ale będzie to eskowy dubstep, nie ten brytyjski.

Aby nie robić off-topa, to póki jeszcze tu jestem, coś z mojej strony :)

Bardzo świetna propozycja od znanego słuchaczom Kaia Tracida i jednego z moich ulubionych producentów ostatnich czasów czyli Krisa Menace.

Kai Tracid & Kris Menace - "Buchla 200e"

Poza tym:

Azzido Da Bass - "We Love Hamburg"
Mauro Picotto - "Puzzle (Sian Rubik's Cube Remix)"
MGJ & Norbert Davenport - "Time Walker (Alex Di Stefano Remix)"
michael
Posty: 52
Rejestracja: 12 gru 2010, o 10:59
Lokalizacja: Wrocław

Pryda - 2Night


Paul & Fritz Kalkbrenner - Sky and Sand (Koen Groeneveld Bootleg)


Funkagenda - Astana


Bart Claessen - Fantomah
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Co powiecie na to :)

Noisia - "Tommy's Theme"



:twisted:
Awatar użytkownika
SlaveNoise
Posty: 130
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:22
Lokalizacja: Wrocław/Wyszonowice

Noisia to klasa, podbijam do propozycji ; ) Rewelacja Desper!
The First Principle: Play It Fucking Loud!
Kristofes
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:07
Lokalizacja: Wałbrzych

Desper pisze:Co powiecie na to :)

Noisia - "Tommy's Theme"



:twisted:
Powiem tak, fajne do słuchania, ale na listę raczej nie wejdzie :(
Awatar użytkownika
norbertzabobrze
Posty: 283
Rejestracja: 18 gru 2010, o 16:15
Lokalizacja: Jelenia Góra - Zabobrze

Ano niestety, wałek niezły, ale na listę nie wejdzie bo jest na nią po prostu... za dobry.

Ja proponuję to to co w zeszłym tygodniu:

BeatauCue & Shinichi Osawa - H.O.W.L (Original Mix)



Shinichi Osawa feat. Tommie Sunshine: Love Will Guide You



Choć również nie liczę, że się znajdą na liście.
"piszę to co myślę" 8-)
ODPOWIEDZ